Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Obchodzi 90. urodziny i dalej leczy. Jeden z najstarszych śląskich lekarzy świętuje jubileusz. Ciągle służy społeczeństwu

Facebook Twitter

Doktor Eryk Kwapuliński, lekarz z Rybnika, obchodzi dzisiaj (17.10.) swoje 90. urodziny. Co ciekawe, pomimo tak podeszłego wieku, nadal jest aktywny zawodowo. Informację o tym nietypowym święcie przekazał Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 3 w Rybniku.

najstarszych śląskich lekarzy
fot. FB/SPZOZ Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 3 w Rybniku

Z okazji okrągłych urodzin, placówka złożyła jubilatowi najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pomyślności i uśmiechu każdego dnia. Szpital wyraził również swoje uznanie i wdzięczność za pełną poświęcenia służbę na rzecz drugiego człowieka, którą doktor Kwapuliński świadczy od lat.

Doktor Eryk Kapuliński to jeden z najstarszych śląskich lekarzy

Pod postem szpitala na mediach społecznościowych pojawiło się wiele życzeń dla doktora. Jedno z nich szczególnie zwróciło uwagę: „Lekarz, który leczył jeszcze moją babcię… Niesamowite… Kawał historii… mnóstwo wspomnień”.

Dr Kwapuliński rozpoczął swoją karierę jako lekarz w 1957 roku w Żorach. Obecnie pracuje w WSS nr 3 w Rybniku, specjalizując się w chorobach wewnętrznych. Jest to niewątpliwie dowód na to, że pasja i poświęcenie dla zawodu nie zna granic wieku.Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 17 maja 2024