Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Odpowie za naruszenie miru domowego

Facebook Twitter

Mowa o 47-letniej kobiecie, która w sobotę (3.10.) wtargnęła do mieszkania w dzielnicy Kleszczówka w Żorach. W mieszkaniu wraz z małym dzieckiem przebywała 28-latka, którą zszokowała nieoczekiwana sytuacja.

47-latka jakby nigdy nic przemieściła się do pokoju dziecka, usiadła na łóżku, a kiedy została poproszona przez właścicielkę mieszkania o jego opuszczenie, wstąpiła w nią agresja.

Zdenerwowana 28-latka w obawie o swoje bezpieczeństwa wraz z dzieckiem wyszła na zewnątrz, zamknęła za sobą drzwi na klucz i zwróciła się o pomoc do policjantów. Kiedy ci przybyli na miejsce okazało się, że nieproszona w odwiedziny kobieta raczy się alkoholem, trzymając w ręku 20-złotowy banknot należący do właścicielki mieszkania.

47-letnia mieszkanka powiatu pszczyńskiego została zatrzymana i doprowadzona do komendy, a tam poddana badaniu na alkomacie. Urządzenie wykazało u niej ponad 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Kobieta wkrótce usłyszy zarzuty. Za naruszenie miru domowego grozi jej kara grzywny, kara ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do roku.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 25 maja 2022