Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

OFPA 2023: Ruszyły zapisy na przesłuchania eliminacyjne

Facebook Twitter

Ruszyły zapisy na przesłuchania eliminacyjne do tegorocznej OFPY. Ogólnopolski Festiwal Piosenki Artystycznej w Rybniku odbędzie się po raz 27.

Ruszyły zapisy na przesłuchania eliminacyjne do tegorocznej OFPY

Zgłaszać do udziału mogą się wokaliści z całego kraju, mają czas do 4 września. Warunki? Ukończone 16 lat i przygotowane dwa utwory w języku polskim, z jednym akompaniatorem, lub akompaniamentem własnym. Przesłuchania w drugiej połowie września. Przypomnijmy: OFPA ma na celu popularyzację piosenki o wysokich walorach muzycznych i literackich oraz promowanie debiutujących i wyróżniających się artystycznie młodych ludzi.

Ruszyły zapisy na przesłuchania eliminacyjne; OFPA

Fot. facebook.com/ofpa.rybnik

Organizatorem Festiwalu OFPA jest Fundacja Elektrowni Rybnik należąca do spółki PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna z Grupy PGE.

Fundacja Elektrowni Rybnik za cel stawia sobie m.in. propagowanie wysokiej kultury muzycznej wśród lokalnej społeczności, a kolejna 27. już edycja naszego festiwalu jest tego najlepszym przykładem. Pragniemy serdecznie zaprosić wszystkich miłośników piosenki artystycznej do przesyłania zgłoszeń i udziału w przesłuchaniach eliminacyjnych

– mówi Katarzyna Dutkiewicz, prezes zarządu Fundacji Elektrowni Rybnik.

Zgłoszenia na przesłuchania eliminacyjne 27. OFPA przyjmowane będą do 4 września br. Aby się zarejestrować należy wejść na stronę Festiwalu www.ofpa.pl, zapoznać się z regulaminem oraz wypełnić i wysłać formularz zgłoszenia. Przesłuchania eliminacyjne odbędą się 21 i 22 września br. w Fundacji Elektrowni Rybnik.

Strona Festiwalu: www.ofpa.pl
Profil FB: www.facebook.com/ofpa.rybnik

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 9 grudnia 2023