Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Owadożerne rośliny, węże i jadowite pająki. Giełda Terra-Aqua Rybnik już w ten weekend

Facebook Twitter

Giełda Terra-Aqua już w najbliższą niedzielę ponownie w Rybniku. Oprócz węży będzie można zobaczyć także krewetki, kraby i mrówki.

Giełda Terra-Aqua Rybnik już w najbliższą niedzielę (20.08) ponownie zagości nad rybnickim zalewem. To tradycyjne wydarzenie organizowane w wyjątkowym miejscu i czasie – w pełni piękna lata i bajecznym otoczeniu. Nie może was tam zabraknąć!

Giełda to przede wszystkim okazja, by z bliska zobaczyć  dziesiątki gatunków egzotycznych zwierząt. W Fundacji Elektrowni Rybnik (ul. Podmiejska 43) podziwiać będzie można węże, jaszczurki, żółwie, żaby, ślimaki, mrówki, pająki, owady, ryby, krewetki, raki, kraby, rośliny tropikalne oraz wodne. W sprzedaży dostępny będzie wszelki sprzęt, niezbędny do hodowli zwierząt. Imprezie towarzyszyć będzie wystawa i sprzedaż roślin owadożernych Barisana – prosto od producenta.

Ale Terra-Aqua Rybnik to nie tylko egzotyczne zwierzęta, ale także „Ryneczek Roślin” – na którym dostępny będzie duży wybór roślin doniczkowych i kolekcjonerskich.

Rozmieszczenie stoisk:
Parter – Akwarystyka (lub poziom – minus 1)
Piętro 1 – Akwarystyka i Terrarystyka.
Piętro 2 – Terrarystyka.

Godziny otwarcia:
Niedziela 10:00-17:00 (z biletami online, kolejność zgodnie z godziną podaną na bilecie).
Niedziela 11:00-17:00 (bilety tradycyjne dostępne na miejscu)

Godziny wstępu na wystawę (bilet online):
10:00, 11:00,12:00,13:00,14:00,15:00
Każdy bilet ważny do końca trwania giełdy.
Brak limitu czasu pobytu.

Bilet upoważnia do wstępu od konkretnej godziny wybranej podczas zakupu, lub później. W przypadku późniejszych godzin 14 lub 15 możliwość wejścia wcześniej w razie potrzeby.

Bilet ulgowy przysługuje emerytom, rencistom, niepełnosprawnym, uczniom do 18 roku życia, za okazaniem legitymacji. Dzieci do lat 6 wstęp darmowy. Parking – bezpłatny. Bilety kupisz TUTAJ 

Wszystkie informacje o wydarzeniu znajdziesz na oficjalnym profilu GIEŁDY na facebooku.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj