Piłkarze ROW-u Rybnik lepsi od lidera. Pomeczowe wypowiedzi piłkarzy

W miniony piątek (23.10.) rybniczanie zmierzyli się na własnym stadionie ze Stalą Mielec i ku radości swoich kibiców wygrali 2:0. Gole padły w pierwszej części meczu.

Najpierw rzut karny wykorzystał Mariusz Muszalik, a na 3 minuty przed końcem pierwszej połowy strzałem głową bramkarza gości pokonał kapitan ROW-u, Marcin Grolik. W drugiej części meczu rybniczanie kontrolowali wydarzenia na boisku, mogli strzelić kolejne bramki, ale nie byli już tak skuteczni. Po meczu cieszył się pomocnik ROW-u, Mariusz Muszalik:

Co ciekawe w rybnickim zespole jako wysunięty napastnik zagrał pomocnik, Gabriel Nowak:

To dla nas ważne zwycięstwo, ważne w kontekście tego co dzieje się wokół piłki nożnej w Rybniku – dodaje kolejny zawodnik ROW-u, Paweł Mandrysz:

Dumny ze swojego zespołu był na pomeczowej konferencji trener ROW-u, Dietmar Brehmer:

Po piątkowym zwycięstwie rybniczanie zajmują 14. miejsce w tabeli II ligi. Teraz czeka ich wyjazdowe spotkanie z Błękitnymi Stargard Szczeciński.

Zobacz pełną galerię zdjęć z meczu: TUTAJ