Piłkarze z Rybnika przegrali z beniaminkiem ekstraklasy

W środę (8.07.) ROW 1964 zmierzył się na własnym boisku z Termalicą Bruk Bet Nieciecza. Goście wygrali 4:1, a honorową bramkę dla ROW-u strzelił w drugiej części spotkania Szymon Popiela.

Rybnicki klub poinformował o zakontraktowaniu na kolejny sezon dwóch zawodników. Umowy z klubem przedłużyli gracze pierwszej jedenastki, Marek Krotofil i Michał Płonka.

KS ROW 1964 Rybnik – Termalica Bruk Bet Nieciecza 1:4 (0:3)

Bramki:

• 12’ Foszmańczyk (Termalica)
  • 45’ + 2’ Kogut (Termalica)
  • 45’ + 3’ Paluchowski (Termalica)
  • 63’ Ciprys (Termalica)
  • 69’ Popiela (ROW)

KS ROW 1964 Rybnik:
I połowa: Procek, Gojny, Nowak, Grolik, Krotofil, Płonka, Spratek, Mandrysz, Siwek, Szkatuła, Gładkowski
II połowa: Kajzer, Jaroszewski, Jary, Nowak (90’ + 1’ Orzeł), Janik, Slisz, Płonka, Popiela, Muszalik, Szkatuła (54’ Kitliński, 80’ Bugdoł), Dudziński
Trener: Dietmar Brehmer

Termalica Bruk Bet Nieciecza:
I połowa: Witan, Chomiuk, Markowski, Wróbel, Ziajka, Babiarz, Pleva, Foszmańczyk, Kogut, Ciprys, Paluchowski
II połowa: Olszewski, Fryc, Sołdecki, Abramowicz, Jarecki, Kubczak, Kaczmarczyk, Plizga, Ciprys (63’ Biskup), Kowal, Drozdowicz
Trener: Piotr Mandrysz