Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Pogotowie choinkowe Radia 90! Dostarczyliśmy drzewka naszym słuchaczom [FOTO]

Facebook Twitter

Kilka adresów, kilka wzruszających historii za nami. Dostarczyliśmy choinki naszym słuchaczom, którzy wzięli udział w przedświątecznej zabawie Radia 90. Wspólnie z Nadleśnictwem Rybnik i przy dużej pomocy strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej z Rybnika-Golejowa udało nam się wywołać uśmiech na twarzach mieszkańców naszego regionu.

Pierwsze drzewka nasze pogotowie choinkowe dostarczyło do siedziby Rybnickiej Rady Kobiet:

choinkę od Moniki Sokołowskiej oraz strażaków: Dariusz Szali i Marcina Nowaka, przyjęła Hanna Kustra, przewodnicząca Rybnickiej Rady Kobiet. Potem nasze choinkowe pogotowie pojechało do pani Danusi…

Nasza zabawa polegała na tym, że zgłaszaliście do nas osoby, rodziny, które z różnych powodów nie byłyby w stanie zapewnić sobie drzewka na święta. Ale wśród wielu zgłoszeń znalazło się też to od Beaty z Rybnika, która poprosiła o choinkę dla siebie. Napisała, że to będą pierwsze od wielu lat „normalne” święta: z Wigilią prezentami i dzięki naszej akcji także z żywą, pachnącą lasem choinką:

Połomia – to kolejna miejscowość naszego regionu, gdzie zawitaliśmy z choinkami z Nadleśnictwa Rybnik. O drzewko dla swojej szwagierki prosiła Bogna…

Chciałabym choinką obdarować rodzinę mojego brata…

– napisała do nas Ela. I my tę prośbę postanowiliśmy spełnić:

Potem pogotowie choinkowe wyruszyło w kierunku Jastrzębia, a w Jastrzębiu kolejne wzruszające momenty, bo najpierw drzewko strażacy z Golejowa dostarczyli młodszym koleżankom po fachu: Oli i Paulinie, które swoje drzewko oddały Młodzieżowej Drużynie Pożarniczej OSP Ruptawa, by zdobiła remizę. Do udziału w zabawie dziewczyny zgłosił tata. Była też choinka dla mamy Anny od córki. No i nie mogło zabraknąć drzewka dla strażaków z OSP w Rybniku-Golejowie, którzy dziś pomogli nam dostarczyć trochę radości naszym słuchaczom:

Czytaj także:

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 31 maja 2023