Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Poszukiwany sprawca kradzieży donic spod kwiaciarni w Rybniku

Facebook Twitter

Policjanci z Rybnika poszukują sprawcy kradzieży donic o wartości 800 złotych. Mężczyzna, którego wizerunek widoczny jest na opublikowanym zdjęciu, jest podejrzewany o kradzież w rejonie kwiaciarni przy ulicy Kardynała Kominka w Rybniku. Osoby, które rozpoznają mężczyznę, prosimy o przekazywanie informacji w tej sprawie.

Fot. rybnik.slaska.policja.gov.pl

Z ustaleń śledczych wynika, że 4 sierpnia br. dwóch mężczyzn skradło, w rejonie kwiaciarni w Rybniku, przy ulicy kard. Bolesława Kominka gipsowe donice. Publikujemy zdjęcie z monitoringu, na którym kamery zarejestrowały jednego z podejrzewanych o kradzież. Rybniccy śledczy dążą do ustalenia tożsamości tego mężczyzny.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę na zdjęciu oraz osoby posiadające informacje, mogące pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu, proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rybniku pod numerem telefonu 47 85 572 55, Wydziałem Kryminalnym w Rybniku osobiście, mailowo: kryminalny@rybnik.ka.policja.gov.pl lub telefonicznie: 47 85 572 80 lub na numer 47 85 573 34.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj