Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Pożyczka dla młodych – jak znaleźć dobrą ofertę?

Facebook Twitter

Po ukończeniu 18. roku życia każdy z nas ma prawo do wnioskowania o pożyczkę. Czy osoby młode mają jednak szanse na skorzystanie ze wsparcia finansowego na dobrych warunkach? Gdzie szukać pożyczek dla młodych bez BIK i zaświadczeń o dochodach?

Potrzeby finansowe pojawiają się niezależnie od wieku. Może cel wydatków jest zupełnie inny, jednak pieniądze potrzebne są zarówno starszym, jak i młodym, wkraczającym dopiero w prawdziwe dorosłe życie osobom. Czasem ciężko jest bowiem wystartować, kiedy to nie mamy wystarczających środków finansowych. Pierwsza praca zazwyczaj nie pozwoli nam na odłożenie oszczędności, które mogłyby pozwolić nam realizować nasze plany. Pierwszy biznes, czy kupno samochodu, to poważne inwestycje, które sfinansować można nawet w bardzo młodym wieku, dzięki pożyczkom pozabankowym. Skorzystać mogą z nich bowiem wszystkie osoby, które ukończy 18 lat. Warto jednak pamiętać, że zasady weryfikacji takich wniosków mogą być różne. Gdzie więc szukać pożyczki od 18 lat bez zaświadczeń o dochodach?

Pożyczka dla młodych na dobrych warunkach — czy to możliwe?

Wiemy już, że teoretycznie pożyczki od 18 lat w 15 minut oferowane są przez niemal każdą firmę pozabankową. Jak to jednak wygląda w praktyce? Przecież wiadomo, że dla takich instytucji najważniejsza jest wiarygodność finansowa klienta. Młode osoby nie mogą zazwyczaj pochwalić się wysokimi dochodami, a ich historia kredytowa to właściwie ”pusta kartka”. Okazuje się jednak, że pożyczki od 18 lat bez zaświadczeń o dochodach są udzielane dość często. Warto jednak wybierać oferty, które kierowane są właśnie do osób wkraczających w dorosłość. Taką pożyczkę dla młodych, idealnie dopasowaną do naszych możliwości znajdziesz na stronie: https://money24.pl/pozyczki-od-18-lat/

Pożyczka bez BIK dla młodych — gdzie szukać?

Jeśli potrzebujemy pożyczki na dowolny cel, a nasze dochody nie są zbyt wysokie, to nie możemy liczyć na zwykły kredyt bankowy. Na szczęście na rynku jest sporo pożyczek pozabankowych dla młodych. W ich przypadku bardzo często podstawy do rozpatrywania wniosków są zupełnie inne niż przy klasycznych usługach finansowych. Pozostaje więc pytanie, gdzie pożyczkę bez zaświadczeń o dochodach możemy obecnie znaleźć. Oczywiście nikogo nie zdziwi z pewnością fakt, że najlepiej będzie skorzystać z ofert dostępnych przez internet. Takie pożyczki od 18 lat w 15 minut dostać możemy bez problemu właśnie online. W celu wybrania najlepszej oferty warto skorzystać z ogólnodostępnych rankingów, które pomogą nam wyselekcjonować najkorzystniejsze propozycje.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj