Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Przegędza: O włos od czołowego zderzenia [WIDEO]

Facebook Twitter

Wysokimi mandatami dla dwóch kierujących zakończyła się sprawa po otrzymaniu nagrania na policyjną skrzynkę Stop Agresji Drogowej. Nieodpowiedzialne wyprzedzanie jednego z nich i niezachowanie ostrożności przez drugiego o mało nie zakończyło się czołowym zderzeniem.

Do groźnej sytuacji na drodze spowodowanej rażącym naruszeniem zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym doszło na początku tego roku w miejscowości Przegędza. Kierujący osobowym oplem mężczyzna, wyprzedzając na skrzyżowaniu, o mało nie zderzył się czołowo z włączającym się do ruchu z zatoki autobusowej kierowcą skody. Zdarzenie zostało nagrane wideorejestratorem i przesłane na skrzynkę Stop Agresji Drogowej.

Prowadzone w tej sprawie czynności pozwoliły ustalić i ukarać obydwóch kierujących. Za wyprzedzanie na skrzyżowaniu i spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym kierujący oplem ukarany został 2000 zł mandatem karnym i 6 punktami. Na kierowcę skody także nałożono mandat za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa i zatrzymanie pojazdu na przystanku z zatoką w wysokości 1100 zł i 7 punktów.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj