Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Raciborska biblioteka nadal z ograniczonym dostępem. Skorzystaj z usługi „Książka na telefon”

Facebook Twitter

Raciborska biblioteka informuje, że zgodnie z decyzją rządu o przedłużeniu obostrzeń, obsługa czytelników we wszystkich oddziałach i filiach pozostaje ograniczona. Wypożyczanie zbiorów jest możliwe jedynie w formie bezkontaktowej.

O tym jak funkcjonują poszczególne placówki i jak skorzystać z oferty bibliotecznej najłatwiej dowiedzieć się kontaktując się telefonicznie z biblioteką. Zamówienia można składać telefonicznie, mailowo oraz za pośrednictwem katalogu online. Zamówione zbiory należy odebrać od poniedziałku do piątku w tradycyjnych godzinach otwarcia po wcześniejszym telefonicznym kontakcie z pracownikiem biblioteki. W soboty biblioteka jest nieczynna.

Istnieje także możliwość skorzystania z usługi „Książka na telefon”, skierowanej do osób które ze względu na wiek, chorobę lub inne czynniki nie mogą opuścić domu. Zamówione telefonicznie zbiory zostaną dostarczone przez pracownika biblioteki pod wskazany adres.

W czasie zamknięcia biblioteki, jej użytkownicy nie muszą obawiać się kar – terminy zwrotu wszystkich zbiorów przypadające na okres zamknięcia we wszystkich oddziałach i filiach zostały przesunięte do 26 kwietnia 2021.

Wydarzenia kulturalne nadal odbywają się tylko w formule online. 21 kwietnia biblioteka zaprasza na spotkanie autorskie z Martą Fox.

Wraz ze zmianą sytuacji rozprzestrzeniania się epidemii, decyzje dotyczące funkcjonowania biblioteki mogą ulec zmianie.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj