Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Racibórz: Kierował pojazdem, mając ponad dwa promile

Facebook Twitter

W miniony weekend patrole raciborskiej policji, w trakcie wykonywania czynności służbowych, sprawdzali także trzeźwość kierowców. Ujawniono trzy osoby na podwójnym gazie, rekordzista miał ponad dwa promile alkoholu w swoim organizmie.

Fot. raciborz.slaska.policja.gov.pl

38-letni kierowca audi, mieszkaniec powiatu głubczyckiego został zatrzymany przez policjantów raciborskiej drogówki na ulicy Głubczyckiej w sobotę 30 maja około godz. 19:15. Po przebadaniu na zawartość alkoholu okazało się, że mężczyzna ma ponad dwa promile alkoholu w organizmie.

W związku z powyższym Policja ponownie apeluje do wszystkich kierowców o zachowanie rozsądku i o to, by pamiętać, że po wypiciu alkoholu nie należy prowadzić żadnego pojazdu samochodu, roweru, motocykla ! Pamiętajmy, że kierowanie wszelkimi pojazdami na ,, podwójnym gazie ,, jest zabronione nie tylko przepisami prawa, ale także zagraża życiu i zdrowiu kierującego, ale także stwarza zagrożenie dla innych użytkowników dróg. Brak rozsądku i wyobraźni wśród kierowców był już wiele razy przyczyną tragedii, dlatego pamiętajmy i myślmy o konsekwencjach przed a nie po fakcie.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj