Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Rajd Wilczy, ostatni moment na zapisy

Facebook Twitter

Będą niespodzianki i nowe kierunki tras. W sumie 5 dystansów przygotowano dla uczestników piątej już edycji Rajdu Wilczego. Zawodnicy wystartują z Hali Widowiskowo-Sportowej w Żorach, dwie trasy poprowadzą w kierunku Jastrzębia i Wodzisławia.

W tym roku dla stałych bywalców mamy dodatkowe niespodzianki także nawet te osoby, które startowały u nas na pewno będą zaskoczone tym co spotkają na trasie tegorocznego, już piątego rajdu. Oczywiście 5 tras, rodzima dla wszystkich, dla rodziców z maluchami. Do tego dwie indywidualne dla ulubieńców rowerów Ci, który tylko na rowerach lubią jeździć mają swoją trasę, osobno mają trasę biegaczy no i dwie trasy przygodowe, jedna Open koło 60 km tak naprawdę dla każdego, dla największy zapaleńców trasa Profi ponad 130 km podzielona oczywiście na różne etapy rowerowe, biegowe, kajakowe no i oczywiście zadania specjalne.

– zapowiada Mateusz Buksa, organizator Rajdu Wilczego. Impreza na stałe wpisała się już w kalendarz sportowych wydarzeń w regionie:

Co roku już mamy ponad 300 zawodników i to nie tylko tutaj z regionu ale przyjeżdżają do nas zawodnicy z całego kraju zawodnicy, którzy po całej Polsce jeżdżą po takich imprezach, więc tym bardziej miło nam gościć takich zawodników. Jest to już naprawdę w kalendarzu imprez również miejskich, jest to dobrze zapisana impreza.

Radio90: Taki dobry sportowy początek wiosny.

W kalendarzu imprez takich przygodowych jest to swoiste rozpoczęcie sezonu tego typu imprez.

Zapisy przez internet, trwają do dziś (23.02.), ale dla spóźnialskich będzie termin dodatkowy: do 2 marca. Rajd Wilczy zaplanowano na 9 marca.

Link do formularzu: TUTAJ

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 6 czerwca 2020