ROW Rybnik wywalczył kolejny punkt. Piłkarze zagrali z Piastem Gliwice

Występujący na czwartoligowych boiskach zespół zmierzył się w sobotę (02.10.) z rezerwami ekstraligowego Piasta Gliwice. Mecz zakończył się wynikiem 2:2. Rybniczanie, źle zaczęli spotkanie i po 20 minutach przegrywali 0:2.

Pniówek Pawłowice

Jednak jeszcze w tej samej części zdołali wyrównać. Oba gole zdobył najskuteczniejszy w tym sezonie zawodnik w drużynie z Rybnika, Łukasz Krakowczyk. W drugiej wyrównanej połowie meczu oba zespoły nie wykorzystały żadnej ze stworzonych sytuacji i spotkanie zakończyło się podziałem punktów.

To sprawiedliwy wynik

– mówił bohater meczu:

Łukasz Krakowczyk: Znowu kolejny mecz który zaczęliśmy bardzo średnio – 2:0 w 20 minucie, ale potem tak naprawdę udało się odrobić straty, fajne dwie akcje, w pierwszej troszeczkę szczęścia ale po 20 minucie zaczęliśmy grać i do końca pierwszej połowy przeważaliśmy. To sprawiedliwy wynik 2:2, choć też mieliśmy swoje sytuacje, ale jesteśmy zadowoleni z tego meczu, daliśmy  siebie 100% i coraz lepiej to wygląda.

Teraz ROW czeka wyjazdowe spotkanie z Drzewiarzem Jasienica, a w środę 13października mecz czwartej rundy Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Rybnik. Przeciwnikiem rybniczan będzie trzecioligowa Odra Wodzisław.

Drzewiarz Jasienica 2-1 Spójnia Landek

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?