Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Rowerowe konsultacje w halo!Rybnik

Facebook Twitter

Rowerowe konsultacje w Rybniku. Warsztaty w czasie, których każdy będzie mógł przedstawić swój pomysł na poprawę infrastruktury w mieście, zaplanowano w halo!Rybnik.

Dyskusja o aktualnych i przyszłych działach rowerowych w Rynku zaplanowana została na środę (21.09.) na godzinę 16.00 w punkcie informacyjnym przy Sobieskiego. Na spotkaniu pokazane zostaną m.in. materiały związane z projektami rowerowymi, wyniki Rybnickiej Ankiety Rowerowej i raporty z konsultacji przeprowadzonych w dzielnicach. Konsultacje rowerowe wpisują się w trwający właśnie Europejski Tydzień Mobilności, którego tegoroczną myślą przewodnią jest hasło: „Lepsze połączenia”.

Celem spotkania jest dyskusja nad projektowanymi drogami i planowanymi kampaniami rowerowymi. Konsultacje będą miały formułę warsztatową, dzięki czemu uczestnicy będą mogli przedstawiać swoje pomysły na poprawę warunków jazdy na rowerze w Rybniku.

W związku z pracami nad nowym dokumentem strategicznym „Polityka rowerowa miasta Rybnika – Strategia rozwoju ruchu rowerowego do 2030 roku” chcemy porozmawiać z Wami o założeniach tego dokumentu i o tym, czego potrzebujecie, aby móc bezpiecznie i komfortowo poruszać się po naszym mieście na rowerze – zaprasza do udziału w spotkaniu Łukasz Karbowiński, oficer rowerowy Rybnika.

Na spotkaniu pokazane zostaną m.in. materiały związane z projektami rowerowymi, wyniki Rybnickiej Ankiety Rowerowej i raporty z konsultacji przeprowadzonych w dzielnicach.

Konsultacje rowerowe wpisują się w trwający właśnie Europejski Tydzień Mobilności (dawniej: Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu), którego tegoroczną myślą przewodnią jest hasło: „Lepsze połączenia”.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj