Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Rozpoznajesz te twarze? Daj znać policji!

Facebook Twitter

Przy bazylice w Rybniku pobili uczniów miejscowego techniku, szuka ich policja. Komenda w Rybniku opublikowała zdjęcia z zajścia do jakiego doszło w październiku zeszłego roku przy ul. Kościuszki. W rejonie parku obok Bazyliki i Zespołu Szkół Technicznych trzech uczniów tej szkoły zostało pobitych przez 3 mężczyzn. Jeden z napastników usłyszał już zarzut pobicia, trwa ustalanie danych dwóch kolejnych. Widać ich na zdjęciach z monitoringu.

Policjanci z wydziału kryminalnego rybnickiej komendy ustalają tożsamość i poszukują mężczyzn podejrzewanych o pobicie. Do zdarzenia doszło 10 października 2019 roku w Rybniku przy ul. Kościuszki, w rejonie parku obok Bazyliki i Zespołu Szkół Technicznych. Trzech uczniów tej szkoły zostało pobitych przez 3 mężczyzn. Pokrzywdzeni doznali ogólnych potłuczeń ciała.

Jeden z mężczyzn usłyszał już zarzut pobicia, natomiast w dalszym ciągu ustalamy tożsamość pozostałych sprawców. Za zgodą rybnickiej prokuratury publikujemy zdjęcia z monitoringu, którego kamery zarejestrowały podejrzewanych mężczyzn.

– pisze rybnicka policja na swoich stronach.

Komenda Miejska Policji w Rybniku, numer telefonu do dyżurnego: 47 8557255.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj