Rybnickie koszykarki lepsze do Mistrza Polski!

Ogromną niespodziankę sprawiła drużyna Basket ROW Rybnik, która w minioną sobotę (26.10.) wygrała na wyjeździe z CCC Polkowice 56:47. Po pierwszej wyrównanej kwarcie meczu, w drugiej przewagę 12 punktów zdobyła drużyna z Polkowic.

Rybniczanki nie załamały się takim obrotem sprawy i na 9 minut przed końcem meczu odrobiły stratę, a później wyszły na prowadzenie którego nie oddały do końca spotkania. Najskuteczniejszą zawodniczką w rybnickiej drużynie była zdobywczyni 14 punktów Rebecca Harris. W środę (30.10.) do Rybnika przyjeżdża Energa Toruń.
CCC Polkowice – Basket ROW Rybnik 47:56 (12:13, 19:6, 9:19, 7:18)

CCC: Magdalena Leciejewska 16 (10 zb), Belinda Snell 9, Agnieszka Majewska 8, Walerina Musina 4, Martyna Koc 4, Teja Oblak 2, Dominika Owczarzak 2, Magdalena Skorek 2, Paulina Misiek 0.

Basket ROW: Rebecca Harris 14, Martyna Stelmach 11, Joanna Kędzia 10, Markel Walker 9 (10 zb), Agata Gajda 8, Agnieszka Kułaga 4, Aldona Morawiec 0.