Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Rybnik: Urząd Miasta z nowymi zasadami

Facebook Twitter

Petenci powoli mogą wrócić do rybnickiego magistratu, ale trzeba pamiętać o przestrzeganiu zasad reżimu sanitarnego. Od wtorku (4.05.) zmieniają sie zasady pracy w magistracie. Klienci mogą również umawiać wizyty telefonicznie oraz za pośrednictwem elektronicznego (kolejkowego) systemu rezerwacji terminów.

Podczas wizyty w urzędzie Klienci są zobowiązani do zakrywania przy pomocy maseczki ust i nosa. Ze względu na obowiązujące przepisy sanitarne związane z epidemią COVID-19 na terenie urzędu miasta jednocześnie może przebywać ograniczona liczba Klientów.

Od wtorku, 4 maja, zmieniają się zasady obsługi mieszkańców w Urzędzie Miasta Rybnika.

Bezpośrednia obsługa Klientów odbywać się będzie w następujących godzinach:
Urząd Miasta Rybnika
• poniedziałek – środa: 8.00 – 15.00
• czwartek: 8.00 – 17.30
• piątek: 8.00 – 12.30
Urząd Stanu Cywilnego
• poniedziałek – sobota: 8.00 – 15.00

Klienci mogą również umawiać wizyty telefonicznie oraz za pośrednictwem elektronicznego (kolejkowego) systemu rezerwacji terminów.

Podczas wizyty w urzędzie Klienci są zobowiązani do stosowania zasad związanych z reżimem sanitarnym, a w szczególności do zakrywania przy pomocy maseczki ust i nosa. Ze względu na obowiązujące przepisy sanitarne związane z epidemią COVID-19 na terenie urzędu miasta jednocześnie może przebywać ograniczona liczba Klientów.

Klienci mogą przysyłać korespondencję pocztą tradycyjną, faksem, e-mailem lub za pośrednictwem SEKAP lub ePUAP. Opłat należy dokonywać przelewem lub za pośrednictwem opłatomatu.

Czytaj także:

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj