Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Rybnik wspiera fitness w domu [WIDEO]

Facebook Twitter

Rybnicki MOSiR przygotował dla mieszkańców propozycję domowej aktywności – zdrowej alternatywy dla siedzenia przy serialach i popcornie.

fot.materiały prasowe

Na Facebooku powstała grupa „Rybnik wspiera fitness w domu”, na której znaleźć można propozycje treningów on-line, a docelowo również wsparcie trenerskie, motywacyjne i plany dietetyczne.

 Będziemy dbać o różnorodność zajęć, by każdy mieszkaniec Rybnika znalazł aktywność odpowiednią dla siebie i swoich możliwości. Nie zapominamy o mamach z pociechami, pamiętamy o naszych drogich seniorach i właścicielach czworonogów, które z pewnością przyłączą się do domowych aktywności

– zapewniają Organizatorzy.

Jak możemy przeczytać na profilu grupy:

Czas jest trudny. Trening w domu to niezłe wyzwanie w towarzystwie innych domowników, dzieci, psa czy kota. Ale o formę dbać należy więc w tej grupie skupimy i promować będziemy rybnickie miejsca waszej normalnej, codziennej aktywności: kluby fitness, siłownie, szkoły tańca… Trenerzy przećwiczą was kompleksowo. Niezależnie od wieku, każdy znajdzie coś dla siebie. Niezwykle istotne w czasie zasiedzenia mogą się okazać porady fizjoterapeutów i joginów, a w szczególności również dietetyków. Po to byśmy byli aktywni w domu, byśmy się poznali, trenowali razem a przy okazji zobaczyli co w rybnickich “fitnessach” piszczy. Nie traćmy formy! Ćwiczmy razem! Rybnik jest aktywny!

Facebookową grupę ,,Rybnik wspiera fitness w domu” znajdziecie TUTAJ. 

Ćwiczenia, przygotowane przez trenerów rybnickiego MOSiR-u znajdziecie również na kanale YouTube:

Pisaliśmy o tym także tutaj: Ćwicz w domu z rybnickim MOSiR-em [WIDEO]

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj