Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Rydułtowy: Dziś (21.07.) spotkanie ws. przyszłości Ofiar Terroru

Facebook Twitter

Co zrobić by główna ulica miasta była znów ważna i atrakcyjna, zarówno dla mieszkańców jak i przedsiębiorców? Rydułtowy organizują we wtorek (21.07.) spotkanie ws. przyszłości Ofiar Terroru.

www.rydultowy.pl

Dyskusja skoncentruje się na najbardziej newralgicznym fragmencie ulicy, na odcinku od Urzędu Miasta do ulicy Adama Mickiewicza. Padnie wiele pytać m.in. o to jak ożywić tę przestrzeń? Czy jest szansa na ożywienie handlu i usług na tej ulicy? Jak pogodzić oczekiwania mieszkańców z potrzebami potencjalnych przedsiębiorców?

fot.rydultowy.pl

Zaproszenie na spotkanie skierowane jest nie tylko do mieszkańców tej ulicy, ale również kreatywnych przedsiębiorców i ambitnych młodych ludzi. Ze względu na reżim sanitarny, ilość miejsc na spotkaniu jest ograniczona, obowiązują zapisy.

Spotkanie będzie dwuetapowe:

  •  21 lipca w godzinach popołudniowych ogólnodostępne spotkanie z ekspertem w formie kawiarenki obywatelskiej,
  • a 28 lipca spacer badawczy dla najbardziej wytrwałych (spośród osób, które uczestniczyły w pierwszym spotkaniu).

Zgłoszenia na spotkanie przyjmowane są do dnia 19.07.2020 r. na adres: rozwojlokalny@rydultowy.pl lub telefonicznie: 515752790. Trzeba podać dane kontaktowe: imię, nazwisko, nr telefonu, e-mail. Z uwagi na zagrożenie związane z Covid-19 oraz możliwości organizacyjne efektywnej dyskusji zastrzega się możliwość ograniczenia liczebności uczestników maksymalnie do 40 osób.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj