Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Ryjek 2023: Kasia z Radlina, „ryjkowa łowczyni nagród”, zgarnęła także nagrodę od Radia 90 [WIDEO]

Facebook Twitter

Jak już wiecie z naszych wiadomości, w czasie Rybnickiej Jesieni Kabaretowej zorganizowaliśmy konkurs na pogodynkę. Kto wygrał? Jaką prognozę pogody zaprezentował?

Publiczność wybrała tę najlepszą prezenterkę pogody spośród trzech uczestniczek, osób z widowni, które musiały przekazać prognozę dla regionu przygotowaną przez kabareciarzy. Dziś tę wyjątkową zapowiedź na najbliższe dni usłyszycie po południu na naszej antenie, ale Kasia już u nas w studiu się pojawiła, by oswoić się z jego atmosferą:

Katarzyna Sitek: Dla mnie coś nowego. Bardzo się cieszę, że mogłam wygrać tę nagrodę i tutaj z państwem być.

Radio 90: Pani Kasiu, jak się Pani dzisiaj czuje?

Katarzyna Sitek: Powiem szczerze trochę zmęczona, bo byłam w piątek, w sobotę i w niedzielę, czyli można powiedzieć taki maraton Ryjkowy. Ale polecam wszystkim tym, którzy jeszcze na RYJ-ku nie byli, żeby jednak w przyszłym roku postarali się i zakupili sobie bilety. Naprawdę kabarety na wysokim poziomie.

Radio 90: Nasza nowa pogodynka w Radiu 90, był stres wtedy na scenie?

Katarzyna Sitek: Powiem, że mniejszy niż teraz.

Do udziału w radiowym konkursie na RYJKU Kasia zgłosiła się sama, nie trzeba jej było długo namawiać.

Katarzyna Sitek: Na ochotnika się zgłosiłam.

Radio 90: Bo pani mi zdradziła, że pani marzyła o tym, żeby zostać aktorką.

Katarzyna Sitek: Tak, nie wyszło wtedy, może coś się zmieni w moim życiu. Bo powiem szczerze, konkurencja była dosyć wysoka.

Radio 90: No i kabareciarze zawsze to podkreślają, że sztuka kabaretowa, ta gra też na scenie jest wyjątkowo trudna, że to nie jest prosto bawić publiczność.

Katarzyna Sitek: No nie. Nawet byli zadowoleni, że jeszcze tam coś od siebie dodałam. Tak jakbym stanęła przed publicznością, taką na żywo i przedstawiłam się i dopiero wtedy tę pogodę przeczytałam.

Ryjek 2023 – na scenie Robert Krzyżaniak i Katarzyna Sitek fot. Arkadiusz Klimczak

Kasia w czasie tegorocznego RYJKA zgarnęła nie jedną nagrodę, a z festiwalu do domu wróciła w ryjowym szaliku, który oddał jej członek kabaretu Fifa Rafa. Oddał, choć pod pewnym warunkiem.

Katarzyna Sitek: Powiedział, że skoro będę w Radio 90, będę przedstawiać tę pogodę, to jeżeli mu obiecam, że w poniedziałek go pozdrowię, to on właśnie ten szalik mi odda. Dlatego chciałabym pozdrowić pana Mateusza Kwiatkowskiego z kabaretu FiFa-RaFa, jak to powiedział „najdłuższy na Ryjku”.

Prognozę pogody głosem Kasi usłyszycie dziś (20.11.) po południu w Radiu 90.

Ryjek 2023 – Kasia zgarnęła nagrodę – została pogodynką Radia 90

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 6 grudnia 2023