Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Szukasz nowego pieca? Odwiedź Rybnickie Targi Techniki Grzewczej [materiał sponsorowany]

Facebook Twitter

Od dziś do jutra (25.02.) trwają Rybnickie Targi Techniki Grzewczej. Przez dwa dni w siedzibie firmy Instalmex z Rybnika przy Chwałowickiej 103 można zapoznać się z najnowszymi trendami dotyczącymi źródeł ogrzewania. Swoją ofertę prezentuje 12 wiodących producentów pomp ciepła, kotłów gazowych, pelletowych, rekuperatorów, fotowoltaiki czy systemów smartDom.

Dobrze, że takie wydarzenie jak Rybnickie Targi Techniki Grzewczej jest organizowane – przyznają klienci, którzy od rana odwiedzają targi:

Rybnickie Targi Techniki Grzewczej

Bezpośredni kontakt z klientem jest nie do przecenienia- mówią z kolei wystawcy:

Rybnickie Targi Techniki Grzewczej

Rybnickie Targi Techniki Grzewczej. Rozwiązania z zakresu pomp ciepła, fotowoltaiki, kotłów gazowych i na pellet

To już kolejne targi organizowane przez rybnicką firmę Instalmex. Mówi Marcin Trytek współwłaściciel firmy Instalmex:

Marcin Trytek: Nasze targi są dedykowane każdemu klientowi indywidualnemu. Mamy rok 2023 tj. kolejny rok wymiany tych wszystkich najstarszych pieców, dlatego chcieliśmy zorganizować takie wydarzenie z myślą o naszych mieszkańcach, jako że od 16 lat staramy się dbać o jakość czystego powietrza. Zaprosiliśmy 12 producentów z całego naszego kraju, aby przyjechały i spróbowały przedstawić najnowsze rozwiązania, jeżeli chodzi o pompy ciepła, fotowoltaikę, kotły gazowe, kotły pelletowe.

Rybnickie Targi Techniki Grzewczej

Marcin Trytek przyznaje, że coraz więcej osób decyduje się na wymianę źródeł ciepła:

Marcin Trytek: Coraz więcej ludzi stawia na rozwiązania ekologiczne, na pewno pomagają w tym różne dotacje i dofinansowania rządowe. Rok 2022 był trochę inny ze względu na wojnę w Ukrainie, ludzie się wystraszyli, nie wiedzieli, czy będzie gaz. Ceny węgla i pelletu też poszybowały w górę. Na dziś widać, że się to stabilizuje. Coraz więcej ludzi przychodzi do nas z myślą o ekologii czy wygodzie. Sprzedaż pomp ciepła niesamowicie wzrosła. Przyjeżdżamy do każdego klienta, sprawdzamy dany budynek i jakie można zastosować rozwiązania. Nie rekomendujemy zastosowania pomp ciepła kiedy budynek jest do tego nieprzystosowany. Zawsze przyjeżdżamy i wybieramy rozwiązania pod konkretne gospodarstwo domowe i klient decyduje czy ma to być pompa ciepła, ogrzewanie gazowe czy piec na pellet, który wraca do łask. Należy pamiętać, że ogrzewanie domu pelletem jest jak najbardziej ekologiczne.

Rybnickie Targi Techniki Grzewczej

Co ważne na miejscu można dowiedzieć się, w jaki sposób otrzymać dofinansowanie zakupu nowego pieca:

Marcin Trytek: Pomagamy w zbieraniu dokumentacji potrzebnych do uzyskania dotacji, zwłaszcza w programie „Czyste Powietrze”. Mamy przygotowane specjalne ulotki informujące o możliwych dotacjach. Sprawnie to działa, możemy pomóc naszym klientom. Pomaga też miasto, w Rybniku działa punkt informacyjny, gdzie można się dowiedzieć więcej na temat programu „Czyste Powietrze”. Dofinansowań jest dość sporo, to np. „Mój Prąd 4.0” i wiele innych.

Targi odbywają się między 8.00 a 16.00 w siedzibie firmy Instalmex w Rybniku przy ul. Chwałowickiej 103. Więcej zdjęć:

Instalmex w mediach społecznościowych:

Kontakt:

  • Instalmex sp.j.
  • ul. Chwałowicka 103
  • 44-206 Rybnik
  • 32 42 160 96
  • biuro@instalmex.pl

Dojazd:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 24 lipca 2024