Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Tężnia i rolki na wiosnę w Jastrzębiu

Facebook Twitter

Już można oddychać solanką w Jastrzębiu. W weekend (17.03.) uruchomiono tężnię na terenie Ośrodka Wypoczynku Niedzielnego.

Mieszkańcy nie mogli się już doczekać. A my musieliśmy liczyć się z pogodą, bo nie mogło być przymrozków – mówi Radiu 90 Zofia Florek, dyrektorka Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jastrzębiu:

Można solanką już oddychać, zapraszamy wszystkich mieszkańców Jastrzębia- Zdroju, ale nie tylko na teren Ośrodka Wypoczynku Niedzielnego przy ulicy Cieszyńskiej, gdzie uruchomiliśmy też tężnie solankową. Solanka z Zabłocia spełnia wszystkie wymogi lecznicze to jest ta sama solanka co była w ubiegłym roku, także bardzo serdecznie zapraszamy.

Kto od spaceru wokół tężni woli aktywny wypoczynek, czynny jest też tor rolkowy:

Była piękna pogoda, więc dużo ludzi już tutaj korzystało, także zapraszamy serdecznie od poniedziałku do piątku od godziny 16:00 do 19:00. W soboty i w niedzielę, oprócz imprez na stadionie, oprócz meczu GKS-u Jastrzębie zapraszamy do godziny 10:00 do godziny 19:00. W ubiegłym roku w miesiącu wrześniu, już był ten tor rolkowy dla mieszkańców uruchomiony, także teraz też serdecznie zapraszamy.

Tor rolkowy działa na terenie Stadionu Miejskiej przy ulicy Harcerskiej.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 6 czerwca 2020