Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Tymczasowy areszt dla pseudokibiców ROW-u Rybnik

Facebook Twitter

Za kraty trafiło dwóch mężczyzn w wieku 22 i 30 lat. Używając siły fizycznej i gróźb pozbawienia życia, wymuszali od mieszkańców Rybnika pieniądze. Mogło to mieć związek z narkotykami.

fot.rybnik.policja.gov.pl

W czasie zatrzymania policjanci znaleźli 25 gramów marihuany, 50 działek amfetaminy, młynki oraz ponad 6 tysięcy złotych i 50 euro. Śledczy zabezpieczyli również metalowy kastet, saperkę, nóż, toporek, kominiarkę oraz inne przedmioty mogące służyć do popełnienia przestępstwa.

fot.rybnik.policja.gov.pl

Śledczy nie chcą zdradzać zbyt wielu szczegółów: wiadomo, że podejrzani poruszali się czarnym bmw kombi. A pokrzywdzonych osób z Rybnika i okolic może być więcej, policja prosi o ich o kontakt. Pseudokibice trafili do aresztu na 3 miesiące, grozi im do 12 lat więzienia.

fot.rybnik.policja.gov.pl

Z posiadanych informacji wynika, że pokrzywdzonych osób z Rybnika i okolic może być więcej, dlatego prosimy o kontakt w przedmiotowej sprawie ze śledczymi z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rybniku przy ul. Pl. Armii Krajowej 5, osobiście albo telefonicznie — numery telefonów 47 85 572 80 lub 47 85 572 55.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj