Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Uciekał przed policją, rozbił samochód kilkaset metrów dalej

Facebook Twitter

Uciekł przed kontrolą, pomogli policjanci na wolnym. Patrol cieszyńskiej policji chciał skontrolować kierowcę alfy romeo. Mężczyzna nie reagował jednak na podawane znaki i sygnały. Na widok mundurowych zaczął uciekać w kierunku Alei Łyska.

uciekał przed policją
fot. policja Cieszyn

Uciekał przed policją – miał powody

Na swoje nieszczęście podczas ucieczki wyprzedził samochód, którym podróżował policjant cieszyńskiej prewencji oraz funkcjonariuszka Oddziału Zewnętrznego w Bielsku-Białej Zakładu Karnego w Cieszynie. Co było dalej?

Oboje byli po służbie, ale natychmiast zareagowali na zachowanie kierowcy, który stwarzał zagrożenie. Pojechali za nim i kilkaset metrów dalej byli świadkami, jak kierowca stracił panowanie nad pojazdem, wpadł w poślizg i uderzył w bariery ochronne na skrzyżowaniu z ulicą Żeromskiego, a następnie rozpoczął pieszą ucieczkę. Mundurowi poinformowali o tym patrol policji i również ruszyli w pościg za uciekinierem, odcinając mu finalnie drogę ucieczki.

fot. policja Cieszyn

fot. policja Cieszyn

To 31-letni mieszkaniec Gołkowic. Na nic zdała się próba porzucenia przez mężczyznę narkotyków, które miał przy sobie. Zostały one znalezione i zabezpieczone przez policjantów. Ponadto mężczyzna został przebadany narkotestem, który wykazał, że jest pod wpływem środków odurzających. 31-latkowi grozi do pięciu lat pozbawienia wolności.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 21 maja 2024