Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Udany rewanż jastrzębskich hokeistów. Osłabiony JKH GKS wygrywa z Sanokiem

Facebook Twitter

Udany rewanż hokeistów JKH GKS-u Jastrzębie. Wczoraj (18.01.) na Jastorze jastrzębianie pokonali 2:1 STS Ciarko Sanok z którym przypomnijmy przegrali w miniony piątek (14.01.). Zwycięstwo jest tym cenniejsze, że zespół zagrał osłabiony, kilku podstawowych zawodników jest zakażonych koronawirusem.

fot.jkh.pl

Pierwsza tercja wczorajszego meczu była bezbramkowa, w drugiej grę w przewadze wykorzystali gospodarze, gola strzelił Maciej Urbanowicz. W trzeciej sanocczanie wyrównali ale do ich bramki trafił Frenks Razgals i z trzech punktów ostatecznie cieszyli się hokeiści JKH GKS-u.

Dodajmy, że w zespole z Jastrzębia zadebiutował świeżo pozyskany z Tauron Podhala Nowy Targ, Rosjanin Gleb Bondaruk. Teraz przed przed jego nowym zespołem pojedynki z Zagłębiem Sosnowiec i właśnie Podhalem Nowy Targ. Pierwszy w piątek (21.01.) na wyjeździe, drugi w niedzielę (21.01.) na Jastorze.

JKH GKS Jastrzębie – Ciarko STS Sanok 2:1 (0:0, 1:0, 1:1)

1:0 Urbanowicz (Kalns, Bryk) 35:56 5/4
1:1 Bukowski (Hamalainen, Mocarski) 45:35
2:1 Razgals (E. Sevcenko, A. Sevcenko) 50:01 5/4

JKH GKS Jastrzębie: Kieler – Bryk, Górny, Urbanowicz, Paś, Bondaruk – Kamienieu, E. Sevcenko, A. Sevcenko, Pavlovs, Razgals – Bahaleisha, Horzelski, Kasperlik, Ł. Nalewajka, Kalns – Gimiński, Płachetka, R. Nalewajka

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 20 maja 2022