Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Uwaga kierowcy! Wiadukt na Jastrzębskiej w Wodzisławiu zamknięty

Facebook Twitter

Wtorek (20.04.) godzina 7.00. Od tego momentu nieprzejezdny będzie wiadukt na Jastrzębskiej w Wodzisławiu. To ważna punkt na trasie remontowanej Drogi Wojewódzkiej 933, otwarty dla ruchu w grudniu, by usprawnić komunikację między Wodzisławiem a Jastrzębiem.

Teraz na 3 dni znów zostanie zamknięty:

Ryszard Pacer: To jest związane z układaniem masy bitumicznej tuż za wiaduktem i w okolicach ulicy Łużyckiej. Objazd będzie przeprowadzony ulicami Witosa, Rondo Karwiny, Rybnicką, Rondo Europejskie, Marklowicką do Łużyckiej. Od jutra (20.04.) do czwartku (22.04.)- taki jest plan, a co będzie to zobaczymy. Mam nadzieję, że wykonawca dobrze to zaplanował i aura nie pokrzyżuje planów, bo jest jak widać zmienna. Plan jest taki żeby to zakończyć w czwartek, jeżeli będzie taka możliwość to będzie otwarte, ale to nie jest pewne, to wszystko zależy od tego jak te prace pójdą.

zapowiada rzecznik Zarządu Dróg Wojewódzkich w Katowicach. Jak idą prace na remontowanej DW 933?

Ryszard Pacer: Mogę powiedzieć, że walczymy o dotrzymanie terminu ,z takimi komplikacjami o których już wcześniej informowaliśmy, związanymi z instalacjami odwadniającymi na terenie gminy Mszana, które były budowane bez planu, przez dziesięciolecia tam powstawały w związku ze szkodami górniczymi, to musieliśmy przeprojektować i przebudować. Wykonawca się stara żeby dotrzymać tego terminu ale w tym roku jeszcze będziemy wiedzieli latem jak te prace tam przebiegają i czy da się to nadgonić.

Czytaj także:

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj