Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

„Uwolnij ciało” w WCK. Będzie kolejna edycja, zapisy trwają do 15 marca

Facebook Twitter

W Wodzisławskim Centrum Kultury będzie kolejna okazja ku temu, by uwolnić swoje ciało od napięć, bólu i stresu. Wszystko to dzięki czwartej już edycji warsztatów dla młodzieży i dorosłych, które poprowadzi Małgorzata Karwot – instruktorka tańca.

fot. pixabay.com

„Uwolnij ciało”, bo tak nazywa się cykl ruchowych zajęć rozwojowych, podczas których uczestnicy pracują m.in. nad oddechem, relaksacją i emocjami w ruchu, rozpoczną się o godz. 14:00. Dwugodzinne warsztaty to okazja, by przy odpowiedniej muzyce poczuć się lepiej we własnym ciele i nauczyć się w nie wsłuchiwać.

Zapisy do 15 marca

Koszt uczestnictwa w zajęciach to 25 zł (wpłaty przelewem na konto WCK lub w kasie w nieprzekraczalnym terminie 17 marca). Zapisy przyjmowane są do 15 marca pod adresem piak@wck.wodzislaw.pl. Informacji na temat wydarzenia udzielają pracownicy Działu Projektów i Animacji Kulturalnej WCK (tel. 32 455 48 55). Realizacja warsztatów będzie możliwa pod warunkiem zgłoszenia się minimalnej liczby zainteresowanych i uzależniona od aktualnej sytuacji epidemiologicznej.

mat. prasowe

WCK zachowuje wszelkie standardy związane z przestrzeganiem obowiązującego reżimu sanitarnego. Warunki uczestnictwa w warsztatach określa Regulamin udziału w seansach Kina Pegaz oraz w innych wydarzeniach artystycznych w Wodzisławskim Centrum Kultury w trakcie pandemii COVID-19 w Polsce.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj