Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Volley Rybnik przegrywa z Akademią Talentów Jastrzębskiego Węgla

Facebook Twitter

W sobotę (07.12.) w hali przy ul. Grunwaldzkiej w Rybniku odbył się mecz siatkówki pomiędzy TS Volleyem Rybnik a Akademią Talentów Jastrzębskiego Węgla. Pomimo dobrych momentów w grze rybnicka drużyna przegrała 1:3.

Po meczu grę swojej drużyny skomentował trener TS Volleya Rybnik Wojciech Kasperski:

 Niestety przegraliśmy dzisiaj ważny dla nas mecz- zresztą każdy jest ważny, każdy jest trudny, to od początku ligi wiedzieliśmy. Tutaj w tym meczu sporo różnych rzeczy nam zabrakło. Myślę, że trochę się popsuły przede wszystkim relacje w zespole i to trzeba poprawić. Technicznie- no ok. Tutaj w wielu momentach na pewno jesteśmy w stanie zagrać dużo lepiej, bo to i zagrywek bardzo dużo mieliśmy popsutych i przyjęcie- szczególnie w pierwszym secie. Później już wróciło to przyjęcie i było trochę lepsze, ale myślę, że ustawienie bloku, to jest nasz duży problem, blok-obrona. Nad tym na pewno będziemy musieli pracować.

W dobrym nastroju był trener Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla Dariusz Luks:

Ja jestem z tego spotkania zadowolony. Na pewno nasza młodzież w Akademii Jastrzębskiego Węgla pokazała się z dobrej strony. Bardzo mnie cieszy współpraca blok-obrona- to na pewno było fajnie wykonywane. W zagrywce to są indywidualne tutaj sprawy każdego z zawodników, ale na pewno i wola walki i chłopaki grali spokojnie. W jednym secie Rybnik był zdecydowanie lepszy. Wytrzymaliśmy końcówki- cześć i chwała wszystkim.

Po sobotnim spotkaniu Volley pozostał na 4. miejscu w tabeli grupy 5. II ligi, a jastrzębianie nadal są na 5. pozycji ale zmniejszyli stratę do zespołu z Rybnika do jednego punktu. W najbliższą sobotę (14.12.) Volley zagra u siebie z rezerwami MKS-u Będzin a Akademia Talentów będzie podejmowała zespół z Opola.

Volley Rybnik AT Jastrzębski Węgiel 1:3 21:25, 25:17, 17:25, 24:26

 

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj