Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Wielka majowa zabawa na rybnickim kampusie [FOTO]

Facebook Twitter

Fantastyczne koncerty, tłumy widzów, wyborne jedzenie i niezapomniana zabawa - tak wyglądała czwarta edycja imprezy Maj Bzy Rybnik i Ty. Jak zwykle odbyła się ona na rybnickim kampusie. Muzyczno-filmowej zabawie towarzyszył Festiwal Foodtrucków.

Maj to jeden najpiękniejszych miesięcy a przyroda jest jedną z niewielu rzeczy na tym świecie, na której można się oprzeć – mówiła tuż po koncercie Katarzyna Nosowska, która zagrała na finał czterodniowej majówki:

Ta eksplozja, która w tej chwili ma miejsce jest przecudowna. To, że po latach ludzie chcą mnie słuchać, to jest niesamowicie wzruszające.

Radio90: Projekt Nosowska, to jest projekt, który kiedyś będzie miał finał i będzie powrót do HEY?

Nie, z Heyem zobaczymy, Hey przebywa na przymusowym wypoczynku. Chłopcy robią swoje rzeczy, każdy z nas testuje, jak wygląda życie bez zespołu Hey, który był naszą stacją matką. Odkąd skończyliśmy dwadzieścia parę lat, od zawsze był Hey. To odważna decyzja spojrzeć na życie bez tego projektu. Mam nadzieję, że jest to chwilowe, że nagramy jeszcze jakąś płytę. Liczę na to.

Majówka w Polsce nierozerwalnie związana jest ze świętami narodowymi. 3 Maja zagrał Lao Che. Dla lidera formacji Huberta Dobaczewskiego to ważne święto:

Druga konstytucja w świecie, co pamiętam z historii. Amerykańska pierwsza, nasza druga, wzniosła, demokratyczna, progresywna. Parokrotnie dzwoniłem do domu, żeby córkom przypomnieć, żeby wywiesiły flagę, jest to przyjemne i fajne. Jeśli chodzi o 3 Maja, jest to miłe święto, identyfikuję się, na pewno. Generalnie ludzie są podzieleni, tak jest w świecie, są sinusoidy. Ludzie się integrują, a później się trochę dzielą. Jestem optymistą, jakoś musimy przez to przejść i się zintegrować, zjednoczyć i będzie dobrze.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj