Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Włamanie do kościoła w Brennej. Kto widział złodziei?

Facebook Twitter

Włamanie do kościoła w Brennej. Policja prosi o pomoc w namierzeniu złodzieja lub złodziei. Jest apel dotyczący konkretnych miejsc w gminie, w których można było spotkać poszukiwanych.

Włamanie do kościoła w Brennej
fot.cieszyn.policja.gov.pl

Włamanie do kościoła w Brennej. Co wiadomo?

Do włamania doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek (22/23.10). Przed północą nieustaleni dotychczas sprawcy włamali się do zakrystii i ukradli pozłacany kielich oraz relikwiarz. Wartość materialna przedmiotów została wstępnie wyceniona na 5 tysięcy złotych. Na miejscu przeprowadzone były czynności procesowe z udziałem policjantów pionu śledczego oraz techniki kryminalistyki. Obecnie policjanci prowadzą dalsze ustalenia w tej sprawie.

Włamanie do kościoła w Brennej

fot.cieszyn.policja.gov.pl

Włamanie do kościoła w Brennej. Policja prosi o pomoc

Policja zwraca się do osób, które w godzinach od 21.00 do 00.15 poruszały się samochodami ulicą Ks. Rudolfa Juroszka, Wyzwolenia, Bukową, Malinową czy też innymi w rejonie miejsca zdarzenia i są w posiadaniu nagrania z kamery samochodowej, monitoringu, telefonu komórkowego itp. o kontakt z policjantami Komisariatu Policji w Skoczowie – tel. 47 857 36 10, Komendą Powiatową w Cieszynie pod nr tel. 47 8573 200, 47 8573 255 lub z najbliższą jednostką policji – numer alarmowy 112.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 23 lutego 2024