Włosi z Perugii lepsi od Jastrzębskiego Węgla

Włosi z Perugii lepsi od Jastrzębskiego Węgla. Wczoraj rozegrano mecz pierwszej rundy play-off Ligi Mistrzów. W jastrzębskiej hali wicemistrz Włoch wygrał po zaciętym meczu 3:2, w decydującym secie zwyciężając 15:11.

Żałujemy, że nie udał się wygrać bo zespół z Włoch był w naszym zasięgu – mówił po spotkaniu środkowy Jastrzębskiego Węgla, Patryk Czarnowski:

Co zdecydowało o tym, że goście byli lepsi? Mówi libero Jastrzębskiego Węgla, Damian Wojtaszek:

Straconej szansy na zwycięstwo żałował przyjmujący Jastrzębskiego Węgla, Krzysztof Gierczyński:

W przyszłą środę rewanż w Perugii, by awansować jastrzębianie muszą wygrać 3:1, albo 3:2 i później zwyciężyć we wspomnianym złotym secie.

Jastrzębski Węgiel – Sir Safety Perugia 2:3 (25:18, 21:25, 25:27, 26:24, 11:15)

Jastrzębski Węgiel: Łasko, Gierczyński, Pajenk, Masny, Czarnowski, Quesque, Wojtaszek (libero) oraz Filippov, Malinowski, Popiwczak.

Sir Safety Perugia: Buti, Fromm, De Cecco, Beretta, Vujević Atanasijević, Giovi (libero) oraz Sunder, Fanuli.