Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

Wodzisław: Zareagował i ujął kierowcę z dwoma promilami

Facebook Twitter

Wodzisławscy policjanci zatrzymali 67-latka, który prowadził samochód w stanie nietrzeźwości. Pijanego kierowcę ujął obywatel, który widząc jak jedzie on całą szerokością jezdni zajechał mu drogę i wyciągnął kluczyki ze stacyjki. Mężczyzna miał w organizmie dwa promile alkoholu.

W czwartek (04.05) o godzinie 19:35 policjanci z drogówki zostali wezwani na ulicę Mszańską w Wodzisławiu Śląskim, gdzie doszło do obywatelskiego ujęcia nietrzeźwego kierowcy.

Zgłaszający przekazał mundurowym, że jechał ulicą Mszańską w kierunku Wodzisławia, kiedy zauważył przed sobą kierującego fiatem, którego styl jazdy wskazywał na to, że może być pijany. Kierowca jechał do prawego do lewego krawężnika i zaliczał wszystkie nierówności na drodze.

Mężczyzna postanowił zajechać mu drogę i udaremnić dalszą jazdę. Wyciągnął kluczyki ze stacyjki i powiadomił policję. Kierującego przebadano na zawartość alkoholu. Miał w organizmie dwa promile. 67-latek usłyszy zarzut kierowania w stanie nietrzeźwości. Grozi mu do 2 lat więzienia.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj