Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Wodzisławska policja szuka mężczyzny i kobiety. Publikuje ich wizerunki

Facebook Twitter

Wodzisławska policja szuka dwóch osób i publikuje ich wizerunki. Mężczyzna na terenie sklepu monopolowego w Połomi kopnął w przeszklenie drzwi wejściowych do sklepu, uszkadzając je. Druga z poszukiwanych osób to kobieta, która w jednym ze sklepów na terenie centrum handlowego przy ulicy Targowej w Wodzisławiu dokonała kradzieży sukienek, koszulek oraz swetra.

Fot. wodzislaw-slaski.policja.gov.pl

To mężczyzna, który 14 stycznia na terenie sklepu monopolowego w Połomi kopnął w przeszklenie drzwi wejściowych do sklepu, uszkadzając je. Straty, jakie spowodował oszacowano na ponad tysiąc złotych. Do tej pory nie udało się ustalić śledczym jego danych, stąd decyzja o ujawnieniu jego wizerunku i prośba do osób, które rozpoznają mężczyznę o kontakt z policją.

Fot. wodzislaw-slaski.policja.gov.pl

Druga z poszukiwanych osób to kobieta, która 13 lutego w jednym ze sklepów na terenie centrum handlowego przy ulicy Targowej w Wodzisławiu dokonała kradzieży sukienek, koszulek oraz swetra, o łącznej wartości niemal 640 złotych. Jej wizerunek został zarejestrowany przez kamery monitoringu sklepowego.

Fot. wodzislaw-slaski.policja.gov.pl

Jeśli rozpoznajesz sprawców, skontaktuj się z Komendą Powiatową Policji w Wodzisławiu Śląskim, ul. Kokoszycka 180B, 44-300 Wodzisław Śląski, telefonicznie: 47 85 55 255, 47 85 55 200 lub mailowo: [email protected].

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 19 maja 2024