Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Wodzisławski Festiwal Kuglarzy z Kolorowym Szaleństwem z Radiem 90! Trzy dni zakręconej zabawy [WIDEO]

Facebook Twitter

Przed nami trzy dni energetycznej i pozytywnej imprezy. W piątek (27.08.) startuje Wodzisławski Festiwal Kuglarzy. Już po raz piąty będzie można podziwiać popisy artystów: specjalistów od żonglerki, akrobatyki, klaunady i iluzji. 

Zapowiadają Żaneta Kozłowska i Wiktor Bornikowski, organizatorzy festiwalu:

Żaneta Kozłowska: W piątek przede wszystkim zapraszamy na Balaton, tam będziemy działać już z warsztatami, będziemy mieli super ognisko, będzie Fire Show. Przy okazji jeszcze będziemy mieli spektakl na rynku. (…) Też warto zobaczyć! Myślę, że pogoda będzie wspaniała.

Wiktor Bornikowski: Sobota to konkurs na Wodzisławskiego Sztukmistrza, najlepszego artysty, który zaprezentuje swój pokaz, a jury zadecyduje, kto wygrywa nagrodę i będzie miał okazję zaprezentować się w niedzielę.

A finał w niedzielę (29.08.) i to będzie wyjątkowe zakończenie zarówno tego wydarzenia, jak i wakacji. Oprócz prezentacji zwycięzcy konkursu na Wodzisławskiego Sztukmistrza na terenie Rodzinnego Parku Rozrywki „Trzy Wzgórza” odbędzie się Kolorowe Szaleństwo z Radiem 90:

Żaneta Kozłowska: Przede wszystkim, nie zapomnijcie kolorowych strojów! To jest ważne, bo to Kolorowe Szaleństwo! Wianki, ubranka zwierzęce, pomalowane buzie, przybywajcie, bawcie się z nami! Wieczorem zapraszamy na pokaz laserowy. To przyniesie nam dużo rozrywki.

Wiktor Bornikowski: Przyjedź, bo w Wodzisławiu się dzieje! (…) Nie można narzekać, co robić na koniec lata!

W niedzielę (29.08.) Kolorowe Szaleństwo z Radiem 90 rozpocznie się o godz. 15.30. Już możemy zdradzić, że jeden wyrzut kolorowych proszków będzie w barwach Radia 90, czyli dominować będą kolory niebeski i żółty. Będzie też ogniowa niespodzianka!

Zobacz naszą zapowiedź:

Tutaj cały program imprezy:

mat. prasowe

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 3 grudnia 2023