Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Wygrana siatkarzy Jastrzębskiego Węgla

Facebook Twitter

Siatkarze Jastrzębskiego Węgla wreszcie wygrali we własnej hali. W miniony piątek jastrzębianie zmierzyli się z beniaminkiem PlusLigi, Ślepskiem Suwałki.

Mecz zakończył się ich zwycięstwem 3:0 choć spotkanie do łatwych nie należało. W kolejnych setach Jastrzębski Węgiel wygrywał do 21 i dwukrotnie do 22. Dobrze, że wreszcie udało nam, się przełamać – mówi drugi szkoleniowiec zespołu, Leszek Dejewski.

 

Każde zwycięstwo w naszej sytuacji było dobre, bo po przegranych 3 meczach u siebie 3:0. liczyliśmy, że się odbudujemy i przełamiemy. Może nie było to super widowiskowy mecz, ale ważne, że wygrany. Musimy wrócić na swój poziom. Robimy różne sprawdziany, testy, statystyki, analizujemy grę. Fizycznie zawodnicy czują się bardzo dobrze. Nawet mówią, że czują się lepiej jak w tamtym sezonie. Nasza praca idzie w dobrym kierunku. Zadzieliśmy się niestety z tą zagrywką nieszczęsną.Dodajmy, że MVP spotkania został środkowy Jurij Gładyr. Jutro Jastrzębski Węgiel znów zagra we własnej hali. Tym razem awansem rozegra spotkanie 14. kolejki PlusLigi z BKS-em Visłą Bydgoszcz.

Jastrzębski Węgiel – MKS Ślepsk Malow Suwałki 3:0 (25:21, 25:22, 25:22)

Jastrzębski Węgiel: Konarski, Vigrass, Kampa, Depowski, Gladyr, Fornal, Rusek (libero) oraz Bucki, Fromm, Lyneel, Margarido

MKS Ślepsk Malow Suwałki: Siek, Szerszeń, Bołądź, Takvam, Rohnka, Tuaniga Filipowicz (libero) oraz Gonciarz, Szwaradzki, Klinkenberg, Stańczak (libero), Rudzewicz

MVP: Jurij Gladyr

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 20 maja 2022