Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Wypadek w Jastrzębiu. Zderzyły się 4 samochody osobowe [AKTUALIZACJA]

Facebook Twitter

Dwie osoby zostały ranne w wypadku w Jastrzębiu. Jak mówiliśmy w Radiu 90, przed godziną 13.00 na skrzyżowaniu ulicy Libowiec i Podleśnej zderzyły się 4 samochody osobowe. Według ustaleń policji wyjeżdżający z drogi podporządkowanej Citroen nie ustąpił pierwszeństwa nadjeżdżającemu pojazdowi marki KIA, w który uderzyły jeszcze dwa kolejne auta.

Citroen dachował, do szpitala z ogólnymi obrażeniami trafili kierowca tego pojazdu i kierująca KIĄ kobieta. Jak informuje jastrzębska policja:

Skrzyżowanie dróg Libowiec i Podleśnej wciąż jest nieprzejezdne. Może zostać otwarte dla ruchu przed godziną 17.00.

Wcześniej pisaliśmy:

Poważny wypadek w Jastrzębiu. Zderzyły się 4 samochody osobowe. Zdarzenie miało miejsce przed godziną 13.00 na skrzyżowaniu ulicy Libowiec i Podleśnej. Ze wstępnych ustaleń policji wyjeżdżający z drogi podporządkowanej Citroen nie ustąpił pierwszeństwa nadjeżdżającemu pojazdowi, w który uderzyły jeszcze dwa kolejne. Pierwsze z aut dachowało. Wiadomo, że samochodami podróżowało kilka osób w tym dzieci. Wszyscy zostali przebadani przez lekarzy. Na razie nie ma informacji czy ktoś został przewieziony do szpitala. Jak informuje jastrzębska policja:

Skrzyżowanie dróg Libowiec i Podleśnej może być nieprzejezdne co najmniej do 14.30.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj