Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Trzy samochody zderzyły się na ul. Bogumińskiej w Wodzisławiu [AKTUALIZACJA]

Facebook Twitter

Do wypadku doszło w pobliżu cmentarza komunalnego, przed przejazdem kolejowym w poniedziałek (31.10.) około godziny 11.20.. Droga była całkowicie zablokowana przez prawie dwie godziny, ruchem kierowali policjanci. W zderzeniu ucierpiało pięć osób, które zostały przewiezione do szpitali.

Kierujący samochodem marki Suzuki jadąc od centrum miasta w kierunku Turzy Śląskiej, z niewiadomych jak dotąd przyczyn, zjechał na przeciwny pas ruchu uderzając w bok pojazdu marki Hyundai, a następnie zderzył się czołowo z bmw. Samochodem marki Suzuki podróżowały trzy osoby – mężczyzna i dwie kobiety. Wszyscy z obrażeniami ciała trafili do szpitala.

Karetką pogotowia zabrani zostali także kierowca i pasażerka bmw oraz kierujący z hyundai. Od kierującego suzuki pobrano krew na zawartość alkoholu w organizmie, natomiast pozostali kierujący byli trzeźwi. Droga w tym miejscu była zablokowana przed blisko dwie godziny. Teraz śledczy będą ustalać dokładne przyczyny i okoliczności tego zdarzenia. Ranne osoby zostały zabrane do szpitali w Wodzisławiu i Jastrzębiu.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 28 maja 2024