Zabójcza końcówka w wykonaniu piłkarek TS ROW Rybnik

TS ROW Rybnik znów wygrywa! Piłkarki nożne z Rybnika wygrały w Krakowie, chociaż jeszcze dwie minuty przed końce spotkania przegrywały dwoma bramkami

TS ROW Rybnik

Kolejne zwycięstwo piłkarek nożnych TS ROW  Rybnik. Zespół występujący w ekstralidze futsalu wygrał mecz w Krakowie z tamtejszą Wandą 4:3. Mecz był zacięty i emocjonujący, rybniczanki zwyciężyły, choć jeszcze dwie minuty przed końce spotkania przegrywały dwoma bramkami. Wtedy skutecznością popisała się Agata Sobkowicz, Najbardziej doświadczona zawodniczka TS ROW-u, reprezentantka Polski dwukrotrnie trafiła do bramki przeciwniczek i dała zwycięstwo swojej drużynie. TS ROW jest na 6  miejscu w tabeli ekstraligi, ale ma dwa spotkania mniej rozgerane od rywalek.

Wanda Kraków – TS ROW Rybnik 3:4 (1:2)

0:1 – Maja Stopka (1), 1:1 – Paulina Rusek (3), 1:2 – Marlena Jaszyk (12), 2:2 – Kamila Komisarczyk (26), 3:2 – Nikola Wacław (28), 3:3 – Agata Sobkowicz (39), 3:4 – Agata Sobkowicz (40)