Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Zajęcia otwarte organizowane przez policję. Co trzeba zrobić, by wziąć udział?

Facebook Twitter

Już 29 lipca br. zainteresowani służbą w Policji będą mieli kolejną szansę, by zmierzyć się z torem przeszkód, który należy pokonać w policyjnym teście sprawności fizycznej.

zajęcia

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w zajęciach organizowanych przez Komendę Wojewódzką Policji w Katowicach?

Policja zaprasza wstąpieniem do służby do udziału w zajęciach otwartych, które odbędą się 29 lipca w hali sportowej Oddziału Prewencji Policji w Katowicach przy ulicy Koszarowej 17. Poprowadzą je instruktorzy Wydziału Doboru i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach.

Testy nie są w żaden sposób zobowiązujące. Są tylko szansą na spróbowanie swoich sił. Ponadto uczestnicy mają okazję dowiedzieć się, jak wyglądają wybrane etapy postępowania kwalifikacyjnego, jakie możliwości daje służba w Policji oraz jakie wymagania musi spełnić kandydat, marzący o zawodzie policjanta.

fot. śląska policja

Zajęcia odbędą się w trzech turach o godzinie:

  • 8.00
  • 10.00
  • 12.00

Ze względów organizacyjnych osoby zainteresowane udziałem w zajęciach proszone są o wcześniejszy kontakt na adres mailowy lub telefonicznie: [email protected] tel. 723645738

Zajęcia otwarte, fot. śląska policja

Zajęcia otwarte – szczegóły

Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach prowadzi działania informacyjne, dające możliwość poznania specyfiki i charakteru służby w Policji. Projekt powstał z myślą o potrzebach młodych ludzi – absolwentów szkół średnich planujących związać swoją drogę zawodową z Policją, a także wszystkich osobach, które chcą zasilić szeregi naszej formacji oraz sprawdzić, jak w praktyce wygląda rekrutacja do służby.

fot. śląska policja

Podczas organizowanych przez katowicką komendę wojewódzką zajęć, zainteresowani mają możliwość praktycznego poznania etapu postępowania kwalifikacyjnego, jakim jest test sprawności fizycznej. Przystąpienie do testu sprawności fizycznej pozwoli zainteresowanym sprawdzić swoje umiejętności i kondycję fizyczną, ale także zdiagnozować ewentualne elementy wymagające poprawy, co umożliwi w przyszłości pozytywne zaliczenie testu sprawności fizycznej podczas formalnej procedury kwalifikacyjnej do służby w Policji.

Wszelkie informacje o naborach dostępne są na stronie policji – TUTAJ.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj