Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Zdrowo, smacznie i ekologicznie – w sobotę na wodzisławskim rynku

Facebook Twitter

Przed nami kolejna edycja Ekobazaru w Wodzisławiu Śląskim. Jak wiecie z wiadomości Radia 90, w tym roku odbywa się on co tydzień.

Miłośnicy zdrowej żywności mogą zrobić zakupy w każdą sobotę w godzinach 8:00-13:00. Warto więc wstać wcześniej w sobotę i przyjść na wodzisławski Rynek. A skoro ma być eko, to organizatorzy przypominają o rezygnacji z plastikowych opakowań oraz sztućców, trzeba przynieść własne opakowania na zakupy- siatki, pudełka czy szklane naczynia. Ekobazar swoją premierę miał we wrześniu 2019 roku. Ze względu na zainteresowanie w tym roku wprowadzono jego cotygodniowe edycje.

Kiedy, gdzie i o której?

Cotygodniowy Ekobazar to odpowiedź na prośby mieszkańców oraz sprzedawców, którym wydarzenie przypadło do gustu i chcieliby z niego korzystać częściej.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych – sprzedających i kupujących na „Wodzisławski Ekobazar”, na wodzisławski Rynek w miesiącach wiosenno-letnio-jesiennych. Zapraszamy w każdą sobotę, w godzinach 8:00-13:00.

Informacja dla producentów i sprzedawców zdrowej żywności

Jeśli jesteś producentem lub producentką zdrowej żywności wytwarzanej lokalnie (pieczesz pyszny chleb, produkujesz domowe sery, robisz domowe dżemy, wędzisz wędliny itp.), rękodzielnikiem, chcącym sprzedać swoje ciekawe produkty, ekoentuzjastą z ciekawymi pomysłami – przyjdź na nasz Ekobazar na wodzisławski Rynek. Czekamy na sprzedawców produktów spożywczych z ogrodów, ogródków oraz przydomowych hodowli. Produkty na wynos i do konsumpcji na miejscu.

Na ekobazarze propagujemy nie tylko zdrową żywność i kontakt z producentem, ale także ekologiczne postawy – rezygnujemy z plastikowych opakowań oraz sztućców, przynosimy własne opakowania na zakupy- siatki, pudełka, szklane naczynia.

Więcej informacji dot. „Wodzisławskiego Ekobazaru” można uzyskać pod nr telefonu: 608 375 169.

Zobacz także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj