Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Zestawy prezentowe na Dzień Dziecka dla małych i dużych prosto od Wawel [materiał partnera]

Facebook Twitter

Wawel to polska firma, której nazwa pochodzi od Zamku Królewskiego na wzgórzu wawelskim w Krakowie. Zajmuje się produkcją wyrobów cukierniczych i jest jedną z najstarszych w tej branży.

Jest znana przede wszystkim z takich słodyczy jak: cukierki: Mieszanka Krakowska, Raczki i Kukułka, czekoladki: Kasztanki, Tiki Taki i Malaga oraz batoniki Danusia – kto nie zna ich smaku, niech pierwszy rzuci kamień!

Warto jednak pamiętać, że swojej ofercie Wawel posiada jeszcze kilkadziesiąt rodzajów innych słodyczy, których smak doceniają nie tylko Polacy. Siedziba firmy znajduje się w królewskim mieście – Krakowie i tam też został otwarty jej pierwszy sklep. Wawel ma za sobą ponad stuletnią historię. W formie znanej nam dzisiaj, powstał po II wojnie światowej – trzy krakowskie zakłady cukiernicze przekształciły się w jedną firmę, która podbiła serca wszystkich łasuchów. Słodycze Wawel są idealnym rozwiązaniem na prezent na każdą okazję, w tym także na zbliżający się wielkimi krokami Dzień Dziecka!

Słodycze Wawel na Dzień Dziecka

Szybkimi krokami zbliża się Dzień Dziecka, czyli święto obchodzone w Polsce 1 czerwca. Nie warto zostawiać zakupu prezentu na ostatnią chwilę. Lepiej pomyśleć już teraz, zamiast stresować się tym 31 maja. Na szczęście sprawa nie musi być skomplikowana – nie od dziś wiadomo, że dzieci to łasuchy, a czekoladki i cukierki to jest to, czym można sprawić im naprawdę dużą radość. Warto się na to zdecydować zwłaszcza w dniu ich święta. Wawel wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i tworzy specjalne zestawy prezentowe na różne okazje, w tym także zestawy prezentowe Wawel na Dzień Dziecka. Każda kompozycja zawiera inny rodzaj słodyczy. Najczęściej dobrze wiemy, co nasi bliscy lubią najbardziej i możemy idealnie trafić w ich gust dotyczący wyrobów cukierniczych.

Dzieci zazwyczaj lubią prezenty zapakowane w kolorowe, ciekawe pudełeczka, lubią też kolorowe żelki. Ale uwaga – przecież prezentów na Dzień Dziecka nie kupuje się tylko najmłodszym. W końcu dla swojego rodzica, dziecko, choćby i dorosłe, nadal pozostanie dzieckiem. Z czasem gusta się zmieniają, a upominek ma przede wszystkim sprawić przyjemność naszym bliskim, więc kupując słodycze powinniśmy chociaż mniej więcej wiedzieć, w którą stronę pójść – czy dana osoba lubi gorzką czekoladę, a może mleczną? Nadziewaną owocami lub może toffi lub masłem orzechowym? A może preferuje cukierki? Wawel posiada tak bogatą ofertę produktów, że dla każdego znajdzie się coś dobrego.

Zestaw prezentowy na Dzień Dziecka – skomponuj sam

Jeśli nie zadowolił Cię żaden z gotowych zestawów prezentowych na Dzień Dziecka, który możesz znaleźć na stronie internetowej, nic nie szkodzi. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby taki upominek skomponować samodzielnie! Możesz wybrać rodzaj opakowania oraz wpakować do niego 500g różnych kultowych cukierków i czekoladek firmy Wawel. Masz wolny wybór – spakuj maksymalnie 5 takich rodzajów, jakie sobie tylko zażyczysz! Każdy łasuch, ten mały i duży, na pewno będzie szczęśliwy. Sprawdź pełną ofertę słodyczy w sklepie Słodki Wawel

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj