Zwycięstwo i remis w sparingach Pniówka Pawłowice

Dobrą skutecznością popisali się w miniony weekend piłkarze trzecioligowego Pniówka Pawłowice. W sobotę (13.02.) rozegrali dwa mecze sparingowe. W pierwszym bez problemów pokonali czwartoligową Unię Książenice 6:0.

Pniówek Pawłowice

Bramki kolejno strzelali: Bartosz Żyła, Dawid Hanzel, Mateusz Szatkowski, Dawid Wiciński, Kamil Glenc oraz Kamil Lewandowski.

W drugim sparingu Pniówek zmierzył się z pierwszoligowym GKS-em Tychy. Z wyżej notowanym rywalem pawłowiczanie zremisowali 3:3. Grali dobrze, na początku drugiej połowy prowadzili nawet 3:1 po golach Filipa Łukasika, Wojciech Caniboła z rzutu karnego i Wojciecha Łaskiego. Ostatecznie tyszanie zdołali jednak wyrównać.

Unia Książenice – GKS Pniówek 74 Pawłowice 0:6 (0:3)

8′ Żyła
12′ Hanzel
32′ Szatkowski
55′ Wiciński
60′ Glenc
70′ Lewandowski
GKS: Zapała – Siciński, Płowucha, Turoń, Glenc – Weis (30′ Morcinek), Lewandowski, Spratek (30′ Wiciński), Żyła – Caniboł, Hanzel (30′ Szatkowski)

GKS Tychy – GKS Pniówek 74 Pawłowice 3:3 (1:1)

1′ Steblecki (1:0)
38′ Łukasik (1:1)
51′ Caniboł (karny) (1:2)
54′ Łaski (1:3)
68′ Kargulewicz (2:3)