Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Dobry mecz na koniec okresu przygotowawczego. GKS Jastrzębie wygrał z Pniówkiem

Facebook Twitter

GKS Jastrzębie zakończył tegoroczny sezon przygotowawczy zwycięstwem nad pawłowickim Pniówkiem w ostatnim meczu sparingowym. Teraz czas na pierwsze potyczki ligowe, najbliższy mecz już w sobotę.

GKS Jastrzębie pokonał Pniówek Pawłowice
gksjastrzebie.com

Zwycięstwo piłkarzy GKS  Jastrzębie w ostatnim przedsezonowym sparingu. Jastrzębianie pokonali w miniony piątek (16.02) trzecioligowy Pniówek Pawłowice 4:1. Co ciekawe wszystkie bramki w meczu zdobyli piłkarze GKS-u, bo trafienie dla rywala było golem samobójczym. Do bramki Pniówka trafiali kolejno Kacper Zych, Michał Bednarski, Szymon Maszkowski i Wojciech Katus. Zadowolony z wygranej był trener GKS-u, Dawid Pędziałek:

Dawid Pędziałek: Zeszliśmy już z obciążeń, także  spodziewaliśmy się, że zespół będzie wyglądał żwawiej i lepiej i potwierdziło się to na boisku. Zmieniliśmy sposób gry całkowicie, szliśmy krok po kroku, także ten sparing był  dobrym podsumowaniem okresu przygotowawczego, ale tak naprawdę nie ma żadnego znaczenia. Dzisiaj się cieszymy, w sparingu zespół wyglądał dobrze, ale weryfikacja będzie w lidze i tak naprawdę te sparingi nie zawsze mają przełożenie na ligę, ale jesteśmy dość pozytywnie nastawieni.

Już w najbliższą sobotę (24.02) GKS Jastrzębie wznowi rozgrywki drugiej ligi. Pierwszym wiosennym rywalem jastrzębian będzie Hutnik Kraków. Spotkanie odbędzie się w Krakowie.

GKS Jastrzębie – Pniówek Pawłowice 4:1 (1:0)

Zych (21), Bednarski (57), Maszkowski (76), Katus (82) – Matuszek (80. samobójcza).

Zagrali: Drazik, Trojanowski, Lech, Baranowski, Zacharczenko, Matuszek, Iskra, Kargul-Grobla, Szymczak, Joao Guilherme, Katus, Fietz, Maszkowski, Jadach, Chmarek, Gołuch, Ali, Zych, Bednarski.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj