Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

32-latek podejrzany o zabójstwo swoich rodziców

Facebook Twitter

32-latek został zatrzymany przez dzielnicowych z Istebnej i policjantów z Wisły. Makabrycznego odkrycia dokonano wczoraj (6.12.) po 13.00. W jednym z domów w Jaworzynce znaleziono zwłoki małżeństwa: 64-letniego mężczyzny oraz 66-letniej kobiety.

Okoliczności wskazują, że to ofiary zabójstwa. Na miejscu zbrodni zatrzymany został syn zamordowanych, 32-letni mężczyzna.

Jak na razie Marcin Hołubowicz zastępca prokuratora rejonowego w Cieszynie, nie chce mówić o szczegółach:

Marcin Hołubowicz: Ze wstępnych ustaleń wynika, iż osoby te poniosły śmierć wskutek urazów ciała w postaci ran ciętych okolic szyi. Obecnie pod nadzorem prokuratury prowadzone są czynności niezbędne w związku z potrzebą zabezpieczenia śladów i dowodów przestępstwa oraz sprawdzane są informacje mogące mieć związek ze zdarzeniem. Na tak wczesnym etapie postępowania z uwagi na dobro śledztwa brak jest podstaw do udzielenia szerszych informacji dotyczących dalszych czynności czy też dalszego kierunku.

Prokurator zarządził sekcję zwłok. Na miejscu zbrodni pracowali też specjaliści, którzy zebrane dowody wykorzystają w postępowaniu przygotowawczym. Napastnik trafił do aresztu. Za zabójstwo grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Wokół Ciebie dzieją się rzeczy ważne lub zabawne?
Nakręciłeś ciekawy film, zrobiłeś dobre zdjęcie?
Interesuje nas wszystko, co interesuje Ciebie i co dla Ciebie jest ważne.
Napisz do nas TUTAJ!

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj