Radio 90 logo

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

40-latek zabił 24-letnią córkę swojej byłej partnerki

Facebook Twitter

40-latek zabił 24-letnią córkę, swojej byłej partnerki. Zrobił to z zemsty, teraz stanie przed sądem. Prokuratura Rejonowa w Jastrzębiu-Zdroju zakończyła postępowanie i skierowała do sądu akt oskarżenia.

Do zabójstwa doszło we wrześniu ubiegłego roku w okolicach ogródków działkowych w Jastrzębiu-Zdroju, gdzie mężczyzna wieczorem zaatakował kobietę nożem:

Podejrzany- krótko mówiąc- zaczaił się na tę panią, czekał na nią, gdzie ona udawała się na spacer z psem. Tam przy pomocy noża ją zaatakował. Zadał co najmniej 25 ciosów w tym 11 w klatkę piersiową. Spowodował śmierć pani na miejscu.

Radio 90: Jaki był motyw?

Chęć dokuczenia matce, wywarcia zemsty na matce tej pani.

Wiadomo, że 40-latek był kiedyś w związku z matką dziewczyny, prokuratura jednak ze względu na dobro pokrzywdzonych, nie chce zdradzać szczegółów. Mężczyzna nie przyznał się do winy – mówi Jacek Rzeszowski prokurator rejonowy z Jastrzębia-Zdroju:

Zarzucono mu dokonanie zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem i motywacji zasługującej na szczególne potępienie. Nie przyznał się ostatecznie. Nie pracuje, był karany.

Tomaszowi J. grozi kara pozbawienia wolności od 12 lat do dożywocia.

Pisaliśmy wcześniej:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 28 lutego 2021