Radio 90

Gramy od 25 lat • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

 

AZS Olsztyn pokonał Jastrzębski Węgiel

Facebook Twitter

Miały być trzy punkty, a jest tylko jeden. Jastrzębski Węgiel nie sprostał wczoraj (20.02.) AZS Olsztyn. Emocjonujący mecz rozegrany w jastrzębskiej hali wygrali goście 3:2.

fot. jastrzebskiwegiel.pl

Już pierwszy set pokazał, że o punkty tego wieczora nie będzie łatwo. Olsztynianie wygrali go na przewagi 33:31. W dwóch kolejnych zwyciężali- nie bez problemów- jastrzębianie, do 21 i 25. Czwarta partia spotkania należała znów gości (25:22), którzy wygrali także 15:13 w tie-breaku. AZS zdobył dwa punkty, jeden do pisali do swojego konta siatkarze Jastrzębskiego Węgla.

Szkoda tego meczu – mówił drugi trener jastrzębian Leszek Dejewski

Bardzo taki emocjonujący mecz, zdobyliśmy punkty na wyjeździe w Gdańsku, straciliśmy punkty u siebie. Klasowy zespół tak nie robi. Może to te podróże, może to te wyjazdy, tych sił nam trochę brakło, nie wyszło. Wydaje mi się, że Julien trochę przygasł, znowu dzisiaj chyba lepiej Christian Fromm zagrał. Natomiast tego zabrakło: zabrakło zagrywki i pewnych punktów. Jakbyśmy pokończyli te kontry, które mieliśmy skończyć, wynik byłby w drugą stronę.

Jastrzębski Węgiel nadal zajmuje 3 miejsce w tabeli PlusLigi. W poniedziałek (25.02.) jastrzębianie zagrają na wyjeździe z Chemikiem Bydgoszcz.

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj

Jak mija dzień? Sprawdź najważniejsze wiadomości z 2 lipca 2020