Basket ROW Rybnik uległ brązowym medalistkom Polski [FOTO]

Wczoraj (8.01.) w boguszowickiej hali koszykarki z naszego regionu przegrały z Artego Bydgoszcz 61:76. Bydgoszczanki, które celują w drugi z rzędu medal na ekstraklasowych parkietach, przyjechały na Śląsk w roli faworytek i wywiązały się z tej funkcji.

Po wyrównanej pierwszej kwarcie, w drugiej Artego zdołało narzucić swój styl gry. Po przerwie rybniczanki rzuciły się do odrabiania strat. Najskuteczniejszymi zawodniczkami w naszym zespole okazały się Martyna Stelmach i Rebecca Harris, które na swoim koncie zapisały po 15 punktów. Kolejny mecz już w sobotę (11.01.), kiedy to Basket ROW w Gdyni zmierzy się z tamtejszą Rivierą. Będzie to ostatni mecz rundy zasadniczej Basket Ligi Kobiet.