Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Będzie śmiesznie! Dlaczego? Co się stało? – o to pyta Kabaret Młodych Panów. Polecamy!

Facebook Twitter

"Co się stało?" Pyta Kabaret Młodych Panów w swoim najnowszym programie. Premiera w Rybniku planowana jest na 7 lutego. Artyści znani i lubiani w regionie będą grać swoje nowe skecze przez trzy dni w Teatrze Ziemi Rybnickiej.

Czego może spodziewać się publiczność?

Bartek Demczuk: Samych nowości, nowy program, nowe skecze, nowe piosenki, nowe scenki, nowe nasze pomysły, które mam nadzieję, się spodobają ludziom. Zaznaczam, że program jest od lat 16. Bo dużo różnych słów używamy, dużo alkoholu się leje. Dzieci mogą tego nie zrozumieć, o co chodzi. Stwierdziliśmy, że czasami trzeba coś dosadniej powiedzieć i użyć mocniejszych słów. Aczkolwiek nie przeklinamy zbytnio, za dużo. Jest tego parę. Są dwa skecze po śląsku, nie chce zdradzać jakie, żeby nasi widzowie byli zaskoczenia. Ale naprawdę fajnie, bo graliśmy to już w Polsce i ludzie rozumieli, na Śląsku będą to dwie perełki.

zapowiada Bartek Demczuk z Kabaretu Młodych Panów.

Tematy skeczów jak zwykle, z życia wzięte.

Bartek Demczuk: Nasze ogólne rzeczy, życiowe, które się dzieją na co dzień z nami. Jeden skecz jest trochę „odjechany” właśnie ten śląski. Ale nie chce zdradzić, bo to fajna rzecz, aczkolwiek temat powinni wszyscy znać, znają, albo będą znać. Myślę, że każdy się odnajdzie w tych skeczach.

Warto odnotować, że od ostatniej premiery Kabaretu Młodych Panów minęły 4 lata. Tak długa przerwa spowodowana była głównie przez pandemię.

Bartek Demczuk: 414 razy zagraliśmy program „To jest chore”, ale przez pandemię półtora roku prawie nie było też normalnego grania. Trochę tego czasu minęło.

Radio 90: Tematów chyba nie brakuje, prawda? Takich inspiracji, które można czerpać z rzeczywistości, bo w tym czasie był to bardzo interesujący czas.

Bartek Demczuk: Smutny też często. Z tych smutnych rzeczy się nie śmiejemy, bo nie mamy tego w zwyczaju. Ale pojawiają się tematy pandemiczne, różne. Warto przyjść, zobaczyć. Warto też przyjść, bo będziemy wspierać fundację „Mali Wspaniali”, będzie zbiórka prowadzona, będą wolontariusze. Zapraszamy bardzo serdeczne.

A dla Kabaretu Młodych Panów rybnicka premiera jest zawsze wyjątkowa, bo grają „u siebie”. Ich występy w Teatrze Ziemi Rybnickiej 7, 8 i 9 lutego. Każdego dnia na scenie dwa razy: o 17.30 i o 20.30.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj