Radio 90 logo

MUZYKA WYBRANA DLA CIEBIE • Cieszyn 95.2 fm • Rybnik 90 fm Słuchaj Online Facebook YouTube Instagram

Biblioteka Jastrzębie zaprasza na spotkania z podróżnikiem

Facebook Twitter

Podróżnik Robert "Robb" Maciąg odwiedzi jastrzębską Bibliotekę Główną 30 stycznia, gdzie poprowadzi dwa spotkania - jedno dla dzieci i drugie dla dorosłych. Maciąg, znany ze swoich ekscytujących wypraw, podzieli się swoimi doświadczeniami i opowie o swoich podróżach.

Biblioteka Jastrzębie zaprasza na dwa spotkania

Pierwsze spotkanie, skierowane do najmłodszych, będzie miało formę etnowarsztatów pod tytułem „Anaruk – czyli dlaczego nie ma Eskimosów”. To wydarzenie wpisuje się w organizowane przez miejską książnicę zajęcia w ramach ferii zimowych dla dzieci. Maciąg, znanym z umiejętności przekazywania wiedzy w sposób przystępny i angażujący, z pewnością zafascynuje młodych słuchaczy swoimi opowieściami.

Drugi event, przeznaczony dla dorosłych, będzie poświęcony podróżom po Finlandii i Skandynawii. Spotkanie nosi tytuł „Skandynawskie podróże solo rowerem po Finlandii oraz z rodziną śladami Astrid Lindgren”. Maciąg, który samodzielnie przemierzał te tereny na rowerze, a także odwiedzał je z rodziną, podzieli się swoimi doświadczeniami, anegdotami i poradami dla osób, które chciałyby podążyć jego śladami.

Oba spotkania z Robertem „Robbem” Maciągiem odbędą się tego samego dnia. Warsztaty dla dzieci rozpoczną się o godz. 11:00, natomiast spotkanie dla dorosłych zaplanowano na godz. 18:00.

Czytaj także:

Najnowsze

R E K L A M A

Polecamy dzisiaj